Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Konkurs

Regulamin konkursu “Lśnij razem z marką Guess”

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem konkursu jest Firma Jubilerska Magar, ul. Sikorskiego 111, 66-400 Gorzów Wielkopolski NIP: 599-010-20-08
 2. Fundatorem nagrody jest Ogranizator.
 3. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie www.facebook.com/Magar.Jubiler (zwanej dalej “Fanpage”)

Warunki uczestnictwa

 1. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, czyli uczestnik powinien mieć skończone 18 lat.
 2. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie Facebook
 3. Konkurs trwa od 13.10.2020 do 19.10.2020 do godziny: 12:00
 4. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu 19.10.2020 za pośrednictwem FanPage.
 5. Ogranizator nie ponosi odpowiedzialności za czasowe lub stałe zablokowanie strony lub aplikacji ze strony Facebook’a.

Zadanie konkursowe

 1. Zadanie konkursowe polega na umieszczeniu w komentarzu do postu konkursowego odpowiedzi na następujące pytanie:

"Konkurs!

Masz ulubiony naszyjnik, musisz mieć na nadgarstku zegarek, jesteś tzw. ,,sroką’’ i lubisz jak coś błyszczy się na palcu ❓

Bez jakiego dodatku nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu i dlaczego❓ Pokaż nam jak to wygląda u Ciebie i zgarnij jeden z upominków


Tekst, zdjęcia, video - wszystkie chwyty dozwolone❗️ Najciekawsza odpowiedź wygrywa zegarek damski GUESS W1210L3 ⌚ Dwie kolejne osoby obdarujemy srebrnymi bransoletkami

Konkurs trwa do 19 października do godziny 12:00. Regulamin dostępny pod adresem: magar.pl/strona/konkurs-guess

Zapraszamy do zabawy"

2. W konkursie zostanie wybrana trójka zwycięzców wskazana przez organizatora na podstawie udzielonych odpowiedzi.  

3. Odpowiedzi na pytanie konkursowe można udzielić w formie pisemnej, zdjęcia, video lub inną metodą wybraną przez uczestnika

4. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej i warunkach odbioru Nagrody za pośrednictwem wiadomości wysłanej na Facebooku lub przez adres e-mail.

  Nagroda

  1. Nagrodą w konkursie są: 1 miejsce: Zegarek damski Guess W1210L3; 2 miejsce Srebrny naszyjnik celebrytka Dwa Kółka NSR14KK; 3 miejsce: Srebrna bransoletka celebrytka Dwa Kółka BSR14KK
  2. Na życzenie zwycięzcy nagroda może zostać zmieniona na inny produkt o takiej samej, lub niższej wartości
  3. Nagrody zostaną wysłane przesyłką kurierską, lub do wskazanego Paczkomatu. Nagrody można również odebrać w wybranym Salonie Jubilerskim Magar w Gorzowie Wielkopolskim.
  4. Nagrodę należy odebrać nie później niż do dnia 31.10.2020 Po tym terminie nagroda traci ważność.
  5. Organizator ma prawo podać dane Zwycięzcy na Fanpage.
  6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika. W takim przypadku nagroda przepada.
  7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane podane przy rejestracji, w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiającą odszukanie Uczestnika, któremu przyznano nagrodę.
  8. W przypadkach wykrycia działań niezgodnych z Regulaminem, próby wpływania na wyłonienie Zwycięzcy w sposób niedozwolony, w szczególności poprzez zakładanie fikcyjnych profili prywatnych w serwisie Facebook, dany Uczestnik może zostać wykluczony z Konkursu.

  Reklamacje

  1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Konkursu, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Konkursu, jednak nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni od dnia wydania Nagród.
  2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.
  3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem “Konkurs na facebooku”
  4. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.

  Postanowienia końcowe

  1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.
  2. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.
  3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na Fanpage.

   do góry
   Sklep jest w trybie podglądu
   Pokaż pełną wersję strony
   Sklep internetowy Shoper.pl