piercionek-koktajlowy-mesmera--szlif-omioktny--biay--powoka-z-rodu-swarovski-56742961-ezgif.com-avif-to-jpg-converter.jpg
  • promocja

Pierścionek Swarovski Matrix 5674296 rozm 55

Dostępność: ostatnia sztuka
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 660,00 zł 1 100,00 zł 660.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 880,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: SWAROVSKI
Kod produktu: 5674296
ROZMIAR PIERŚCIONKA?Dowiedz się jak dobrać rozmiar idealnego pierścionka!

Opis

Gdy włożysz na palec ten pierścionek Mesmera, potęga elegancji będzie w Twoich rękach. Pokryty powłoką z rodu pierścionek ozdobiony jest dużą, ośmiokątną cyrkonią Swarovskiego, otoczoną szeregiem świetlistych kryształów w szlifie schodkowym bagietkowym. Ten oszałamiająco piękny pierścionek może stać się cudownym prezentem. Możesz również połączyć go z pasującymi do niego kolczykami.

  • Kolekcja: Mesmera
  • Materiał: Powlekany rodem, Cyrkonia
  • Kolor: Biały
  • Rozmiar: 55

Do każdego produktu firmy SWAROVSKI załączony jest certyfikat autentyczności oraz oryginalne opakowanie producenta.

Wyroby marki Swarovski wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Charakterystycznym elementem wyrobów są kultowe Kryształy. Dodają one przebojowości i ekskluzywności produktom i sprawiają, że ciężko je pomylić z jakąkolwiek inną biżuterią.

Produkty Swarovski cechują się dużą różnorodnością wzorów.

W ofercie znajdziecie zarówno przebojowe i bezkompromisowe wyroby, jak i te bardziej stonowane, pasujące do każdej okazji. Oprócz klasycznej biżuterii w asortymencie znajdziecie między innymi długopisy i pióra, które będą świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Wybierając biżuterię Swarovski masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości. W zestawie otrzymujesz:

  • Torebkę prezentową Swarovski
  • Pudełko Swarovski
  • Certyfikat autentyczności

Dane techniczne

Typ Pierścionki
Kolor Biały

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl