ab469bb621e78c662b21fa32c554db80.webp
  • promocja

Naszyjnik By Dziubeka z ametystami i motylkiem Good Year NSC0193

Dostępność: brak towaru
Cena: 118,40 zł 148,00 zł 118.40
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 118,40 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BY DZIUBEKA
Kod produktu: NSC0193

Opis

Naszyjnik By Dziubeka NSC0193 wykonany z mosiądzu i kamieni naturalnych.

Kolor surowca: złoty.

Kamień: ametyst, jaspis fasetowany.

Wielkość kamienia: 0,4 cm.

Długość naszyjnika: 34 cm plus 8 cm łańcuszek wydłużający.

Wielkość motylka: 1 cm x 0,7 cm.

By Dziubeka: Twórz Swój Niepowtarzalny Styl

Biżuteria By Dziubeka to manifest indywidualizmu i oryginalności, stworzony dla tych, którzy pragną wyrazić swoje unikalne ja poprzez niebanalne dodatki. Każdy produkt naszej marki to połączenie artystycznej wizji z rzemiosłem, które odzwierciedla najnowsze trendy. Nasze bransoletki, naszyjniki, kolczyki i pierścionki są zaprojektowane, aby dodać charakteru każdej stylizacji, oferując różnorodność form i kolorów, które można dowolnie łączyć i dopasowywać. Wybierając By Dziubeka, wybierasz więcej niż biżuterię — wybierasz akcesoria, które są równie wyjątkowe jak Ty.

Elegancja Codzienności

Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują długotrwałość i komfort noszenia. Biżuteria By Dziubeka łączy w sobie elegancję i nowoczesność, idealnie pasując do każdego, kto ceni sobie zarówno klasyczną jakość, jak i współczesne akcenty. Każda sztuka jest wyjątkowa, co sprawia, że nawet najprostsze outfity zyskują na oryginalności i stylu. Inwestuj w biżuterię, która nie tylko podkreśli Twoją osobowość, ale również stanie się integralną częścią Twojego codziennego wyrazu siebie. Spraw, aby każdy dzień był okazją do świętowania własnego stylu z By Dziubeka.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą biżuterii BY DZIUBEKA. Wybierając nas masz pewność, że kupujesz w 100% oryginalny produkt. W skład zestawu wchodzi:

  • Oryginalny woreczek na biżuterię BY DZIUBEKA
  • Certyfikat autentyczności BY DZIUBEKA
  • 2- letnia gwarancja producenta

Dane techniczne

Kolor Fioletowy
Typ Naszyjniki

Bezpieczeństwo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl