


Bransoletka Swarovski Infinity Heart Bangle, White, Mixed metal finish 5518869
towar niedostępny

Opis
Elegancka bransoletka Swarovskiego, która stanowi symbol nieskończonej miłości. Prezentuje ona splecione ze sobą symbole miłości i wieczności. Motyw serca ozdobiony białymi kryształami Swarovskiego doskonale uzupełnia symbol nieskończoności, nadając mu naprawdę romantyczny wygląd. Mieszane metalowe wykończenie idealnie równoważy ciepłe i zimne odcienie projektu. To wspaniały prezent - oraz wyznanie i obietnica - dla wyjątkowej osoby.
Rozmiar: 5.9/4.5 cm
Do każdego produktu firmy SWAROVSKI załączony jest certyfikat autentyczności oraz oryginalne opakowanie producenta.
Wyroby marki Swarovski wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły.
Charakterystycznym elementem wyrobów są kultowe Kryształy. Dodają one przebojowości i ekskluzywności produktom i sprawiają, że ciężko je pomylić z jakąkolwiek inną biżuterią.

Produkty Swarovski cechują się dużą różnorodnością wzorów.
W ofercie znajdziecie zarówno przebojowe i bezkompromisowe wyroby, jak i te bardziej stonowane, pasujące do każdej okazji. Oprócz klasycznej biżuterii w asortymencie znajdziecie między innymi długopisy i pióra, które będą świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Wybierając biżuterię Swarovski masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości. W zestawie otrzymujesz:
- Torebkę prezentową Swarovski
- Pudełko Swarovski
- Certyfikat autentyczności

Poznaj kolekcję biżuterii Swarovski i wyraź siebie z kultowymi kryształkami.

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.