• promocja

Bransoletka Angelic Bracelet 5505469

Dostępność: brak towaru
Cena: 807,00 zł 949,00 zł 807.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 466,65 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SWAROVSKI
Kod produktu: 5505469

Opis

Elegancka i ponadczasowa bransoletka Swarovski Angelic to idealny wybór dla miłośników mody. Pięknie błyszczące kryształki Pavé otaczają większe kryształy osadzone w stali szlachetnej. Ta pozłacana bransoletka, cechująca się czystym i ponadczasowym wyrafinowaniem, idealnie komponuje się z innymi elementami z rodziny Angelic.

Rozmiar/długość: 16,5 cm

Do każdego produktu firmy SWAROVSKI załączony jest certyfikat autentyczności oraz oryginalne opakowanie producenta.

Wyroby marki Swarovski wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Charakterystycznym elementem wyrobów są kultowe Kryształy. Dodają one przebojowości i ekskluzywności produktom i sprawiają, że ciężko je pomylić z jakąkolwiek inną biżuterią.

Produkty Swarovski cechują się dużą różnorodnością wzorów.

W ofercie znajdziecie zarówno przebojowe i bezkompromisowe wyroby, jak i te bardziej stonowane, pasujące do każdej okazji. Oprócz klasycznej biżuterii w asortymencie znajdziecie między innymi długopisy i pióra, które będą świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Wybierając biżuterię Swarovski masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości. W zestawie otrzymujesz:

  • Torebkę prezentową Swarovski
  • Pudełko Swarovski
  • Certyfikat autentyczności

Bezpieczeństwo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl